قوانین

لطفا قبل از استفاده از وب سایت گیت ترید با دقت این شرایط و ضوابط را بخوانید. این شرایط به طور کامل اعمال می شود و به استفاده شما از این وب سایت و خدمات مجموعه اثر می گذارد. با استفاده از این وب سایت، شما قبول کردید تمام شرایط و ضوابط نوشته شده در اینجا را بپذیرید. اگر شما با هر یک از این شرایط و ضوابط استاندارد مجموعه مخالف هستید نباید از سرویس های آن استفاده کنید
ما خدمات خود را به شما ارائه می دهیم که تحت شرایط مندرج در ذیل در این سند است. هر بار که شما از این وب سایت بازدید می کنید، از خدمات آن استفاده می کنید یا خرید می کنید، شرایط زیر را می پذیرید. به همین دلیل است که ما از شما خواسته ایم آنها را با دقت بخوانید

به نام یگانه معمار هستی

🔵 قوانین و شرایط مشاوره خصوصی
✅ نحوه پاسخگویی به سوالات اعضای گرامی:
۱🔹 ابتدا به منظور آشنایی با روند کلی و قوانین، مطالعه کانال سیگنال، کانال آموزش و ویدیوها الزامی می باشد
۲🔹 جهت احترام به وقت سایرین و هم چنین در راستای خدمت رسانی بهتر در تهیه سیگنال ها از ارسال تحلیل های غیر و مباحث خارج از حوزه و غیر ضروری خودداری نمایید و سوالات خود را در گروه مطرح نمایید.
۳🔹 نحوه پاسخگویی همه روزه در اولین فرصت و اسرع وقت می باشد.
۴🔹درصورت تمایل به بررسی و سرمایه گذاری بر روی کوین یا توکنی خارج از لیست، کوین مورد نظر خود را اعلام نمایید تا در اسرع وقت و حداکثر ۴۸ ساعت بعد تحلیل اعلام گردد.
✅ نحوه سیگنال دهی در طی دوره عضویت:
۱🔹در مدت دوره یکماه باتوجه به شرایط بازار سیگنال و تحلیل اعلام می شود که تمامی سیگنال ها بر اساس قیمت های مارکت فیوچرز و یا اسپات بایننس اعلام میگردد.
۲🔹سیگنال های شورت و لانگ برای بازه های زمانی مختلف تهیه و اعلام میگردد و بعد از رسیدن به اهداف سیگنال ها مجدد آپدیت می گردند.
۳🔹در طول هفته نیز در صورت اطمینان از سودهی کوین یا توکنی، سیگنال به صورت موردی اعلام میشود.
✅ قوانین :
۱🔹بعد از عضویت و یا تمدید اشتراک در صورت منصرف شدن از ادامه حضور حتی پس از گذشت دقایقی، هیچ وجهی استرداد داده نمی شود.
۲🔹مطرح نمودن مسائل حاشیه و غیر مفید که تحت عنوان به ظاهر انتقاد نظم گروه را برهم بزند که موجب اتلاف وقت سایرین شود، موجب اخراج از گروه و عدم استرداد وجه حق اشتراک می شود.
۳🔹هدف افزایش سرمایه به دلار است و تمامی سیگنال ها، سطوح خرید و فروش و استاپ لاس بر اساس قیمت دلاری می باشد. مگر در مواردی که امکان ترید با دلار برای کوین مورد نظر نباشد.
۴🔹در صورت تغییر موضع و نیاز به خرید فوری یا فروش فوری متاثر از خبر یا اتفاقی در بازار، به صورت فوری اعلام میگردد.
۵🔹 پیگیری و عمل به این تحلیل ها در زمان ها و یا سطوح مشخص شده به عهده شخص تریدر می باشد.

🔰 لازم به ذکر است تمامی تحلیل ها در این حوزه یا حوزه های مختلف مالی در جهان ۱۰۰ درصدی نیست و بهترین تحلیل ها با کمترین ضریب خطا همراه است.
🔰 خرید و فروش داخل گروه بلامانع بوده اما به دلیل عدم احراز هویت اعضا برای عضویت در گروه، احراز هویت مابین خود افراد انجام شود و کلیه عواقب آن بر عهده اشخاص است.
🔰 ضمن دقت در مطالعه تمامی قوانین و موارد مذکور، توجه داشته باشید که مسئولیت عمل به موارد آموزشی جهت کسب سود و کلیه خرید و فروش ها برعهده شخص شما می باشد
کل ارتباط با ما الکترونیکی و مجازی است. شما موافقت می کنید که تمام اطلاعیه ها، سرویس ها، توافقنامه ها و سایر خدماتی که ما به صورت الکترونیکی و مجازی به شما ارائه می دهیم مطابق با الزامات قانونی و مورد پذیرش شما و به صورت اختیاری است
گیت ترید مجاز به تجدید نظر در شرایط و قوانین وبسایت در هر زمان است، و از شما انتظار می رود به طور منظم این شرایط را بررسی کنید.
این شرایط کلیه توافقنامه بین گیت ترید و شما در رابطه با استفاده از این وب سایت و کلیه توافق ها و سرویس های پیشین جایگزین می کند

اگر در مورد این شرایط سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.