گرگ وال استریت: شیبا و دوج کوین ارزش واقعی ندارند

گرگ وال استریت

گرگ وال استریت


جوردن بلفورت معروف به گرگ وال استریت، که یک کارآفرین آمریکایی که به‌واسطه کارهایش با خوش‌‌نامی از او یاد نمی‌شود، در مصاحبه اخیرش با نشریه The Sun به انتقاد از میم کوین‌ها پرداخته است و  دوج کوین و شیبا را دو شوخی در حوزه رمزارزها دانست. او معتقد است این دو میم کوین هیچ ارزش واقعی و کاربردی ندارند.

 

وی بیان کرد که تنها هدف شت کوین‌ها (Shitcoin) تفرقه انداختن بین مردم با پولشان و زیر سوال بردن توانایی‌هایشان در ثروتمند کردن مردم است.

به گفته بلفورت، داستان‌های متعددی در مورد خریداران خوش‌شانسی که با شیبا اینو ثروتمند شده‌اند، وجود دارد؛ اما افراد بیشماری وجود دارد که در همین بازار از نابود شده اند.

شما داستان‌های دیوانه‌کننده‌ای از افرادی می‌شنوید که میلیون‌ها یا حتی میلیاردها دلار درآمد کسب می‌کنند؛ اما در ازای هر یک از این افراد شاید ۱۰ یا ۱۰۰ هزار فرد دیگر نابود شوند. سرمایه‌گذاری روی میم‌کوین‌ها مناسب و شایسته نیست.

بلفورت می‌گوید برخی از کوین‌ها می‌توانند کاملا غیرقانونی باشند و سازندگان آنها باید زندانی شوند. گرگ وال استریت بر این باور است که پروژه‌های قانونی مانند بیت کوین و اتریوم به‌دلیل وجود پروژه‌های مخرب و بد، آسیب می‌بینند. بلفورت اظهار داشت:

افراد باید محکوم شوند و به زندان بروند. اینها مشروعیت ندارند. هیچ راهی برای فعالیت آن‌ها نباید وجود داشته باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *