پيش بينى هايپربوليك PlanB براي بيت كوين


تحلیلگر PlanB، در حال به روز رسانی هدف قیمت بیت کوین (BTC) خود برای سه ماهه اول سال 2022 است و فاش می کند که چه زمانی بیتکوین شاهد افزایش هايپربوليك خواهد بود و در آن از تمام دارایی های دیگر بهتر عمل می کند.

در مصاحبه ای با آنتونی پمپلیانو، تحلیلگر کریپتو که به فالوور هاى زيادى دارد، وى گفت که بر اساس مدل های مختلف او، این امکان وجود داردکه بیت کوین تا اوایل سال آینده تا 700 درصد صعود کند.

«اگر ما در حال حاضر به سیگنال‌های روی زنجیره نگاه کنیم، می‌توانم بگویم که حداقل چند ماه ديگر، مثلاً شش ماه بعد، صعود خواهيم داشت. بنابراین این پایان سه ماهه اول ٢٠٢٢ خواهد بود.

حدس می‌زنم در پایان سال بالای 100,000 يا 135,000دلار خواهيم بود، و سپس به رشد خود ادامه خواهیم داد، شاید به سمت هدف مدل X (S2FX) در 288,000 دلار یا حتی بالاتر خواهيم رفت. من حتی اگر در سه ماهه اول و سه ماهه دوم سال آینده، قیمت های 300000 دلار،400000 دلار یا 500،000 دلار را ببینم، تعجب نمی کنم.

مدل سهام به جریان (S2F)، که به طور سنتی برای ردیابی عملکرد کالاهایی مانند فلزات گرانبها استفاده می‌شود، قیمت دارايى را با عرضهموجود آن مقایسه می‌کند. در همین حال، مدل دارایی متقاطع سهام به جریان PlanB (S2FX)، به انتقال فاز بیت کوین از اثبات مفهومی بهدارایی مالی می‌پردازد تا ارزش بیت کوین را ارائه کند.

در بلندمدت، PlanB می گوید که بیت کوین را هايپر بوليك می بيند.

پول در حال حاضر نزد افراد مسن است. املاک و طلا، دنیای فیزیکی و نه دنیای دیجیتال. اما من همچنین در مدل خودم می بینم که یک رابطهخطی بین کمیابى و ارزش وجود داردبه نظر من، کمبود مهمترین عامل ایجاد این خط است. اين رابطه باعث می شود مردم اکنون پول بیشتریرا در املاک و مستغلات بگذارند.

این یک بار در کنار تقسیم پذیری و تعویض پذیری و قابل حمل بودن، کمیاب بودن بیت کوین بهتر از املاک و مستغلات خواهد بود

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.