پى پال در پى همكارى با آمازون براى پرداخت با ارزهاى ديجيتال


پى پال و Venmo در طول سه ماهه سوم2021 رشد عظیمی را تجربه کرده اند و هر دو طرف معتقدند که کریپتوز نقش اساسی در این رشد داشته است.

ونموی پی پال، یک برنامه مالی است که اخیرا خدمات کریپتورا اضافه کرده ، برای سه ماهه سوم سال 2021، 60 میلیارد دلار  حجم پرداخت را شاهد بوده است، که افزایش 36 درصدی را نشان میدهد. این شرکت افزود که می تواند به مشتریان اجازه دهد از Venmo برای پرداخت های آمازون استفاده کنند.

Venmo موفقیت بزرگی بوده است

در اوایل سال جاری، سرویس تلفن همراه VenMo پی پال، بیش از 70 میلیون کاربر را برای خرید، فروش و ذخیره دارایی های دیجیتال زیر جذب کرده است: بیت کوین (BTC)، اتریوم(ETH)، بیت کوین کش(BCH) و لایت کوین(LTC) .

پی پال در طی بررسی درآمد سه ماهه سوم، اعلام کرد که Venmo حدود 60 میلیارد دلار در کل حجم پرداخت را پردازش می کند. این مبلغ در پایان سه ماهه دوم، 38.4 میلیارد دلار بود.

این اعلامیه بیشتر نشان داد که PayPal قصد دارد سال آینده مشتریان را قادر به استفاده از Venmo برای خرید های انجام شده در آمازون کند. با این حال، در ابتدا، این گزینه تنها برای مشتریان آمریکایی در دسترس خواهد بود.

“همکاری با آمازون برای قادر کردن مشتریان در ایالات متحده برای پرداخت با Venmo. از سال آینده، مشتریان قادر خواهند بود در Amazon.com و برنامه خرید تلفن همراه آمازون با استفاده از حسابهای Venmo خود خریداری کنند. “

شرکت پرداخت های پی پال، همچنین رشد درآمد خود را نشان داد که 13٪ بیشتر از سه ماهه دوم سال گزارش شده است. جان رینی،مدیر ارشد مالی و معاون اجرایی مشتریهای جهانی، اشاره کرد که خدمات Cryptocurrency نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

به نظر می رسد این ابتکار عمل بسیار موفقیت آمیز بوده است، در چند ماه اخیر، PayPal شاهد افزایش عظیم حساب های فعال جدید بوده است، 16 میلیون، در حالی که در سه ماهه دوم سال 2021، این شرکت 14.5 میلیون مشتری را اضافه کرده بود.

دن شولمن، رئیس و مدیرعامل شرکت،  این موفقیت را به دلیل اضافه کردن خدمات Cryptocurrency مربوط دانست:

“ما نتایج بسیار خوبی را از تلاش های خود در زمینه کریپتو داریم.”

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.