نحوه شرکت در ایردراپ سولوژنیک


بنیاد سولوژنیک (Sologenic) که تاکنون چند پروژه مختلف در شبکه «XRP Ledger» پیاده‌سازی کرده، و در آستانه راه‌اندازی بازار توکن‌های غیرمثلی NFT خود است و قصد دارد قبل از راه‌اندازی این بازار، 200 میلیون واحد توکن سولو (SOLO) را در قالب یک ایردراپ بین دارندگان ریپل و سولوژنیک تقسیم کند. در این مطلب نحوه شرکت در این ایردراپ را توضیح داده‌ایم.

بر اساس اطلاعیه بنیاد سولوژنیک، قرار است در این ایردراپ 200 میلیون توکن سولو بین شرکت‌کنندگان تقسیم شود که از این رقم 100 میلیون توکن آن به دارندگان ریپل و 100 میلیون توکن دیگر بین دارندگان سولو تقسیم خواهد شد. با توجه به قیمت فعلی توکن سولو، ارزش کل این ایردراپ چیزی حدود 680 میلیون دلار خواهد بود، اما اینکه هر کاربر چه مقدار توکن دریافت می‌کند، مشخص نیست و به تعداد کل شرکت‌کنندگان آن بستگی دارد.
کسانی که می‌خواهند در این ایردارپ شرکت داده شوند، تا ساعت 23:30 (به وقت تهران) امروز جمعه 3 دی 1400 فرصت دارند تا از طریق یکی از روش‌های اعلام‌شده از سوی سولوژنیک، برای شرکت در ایردارپ اقدام کنند. گفتنی است که پس از این تاریخ و برگزاری اسنپ شات (Snapshot)، دیگر امکان شرکت در ایردراپ فراهم نخواهد بود.

طبق اعلام بنیاد سولوژنیک، پس از برگزاری اسنپ شات، مبلغ اهدایی به هر کاربر، بر اساس تعداد کل شرکت‌کنندگان محاسبه شده و به‌طور خودکار در ساعت 23:30 (به وقت تهران) روز 30 دی به حساب شرکت‌کنندگان واریز خواهد شد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *