مدیر عامل KuCoin می‌گوید: شیبا علیرغم اصلاحات اخیر، ارزش نگهداری طولانی مدت را دارد.


جانی لیو، مدیر عامل پلتفرم معاملاتی محبوب ارزهای دیجیتال KuCoin، پیشنهاد کرده است که ارز دیجیتال شیبا اینو، علیرغم اصلاح قیمتاخیر، ارزش نگهداری در درازمدت را دارد.

طبق گزارش MarketWatch، لیو فاش کرده است که حجم معاملات شیبا حداقل برای سه روز متوالی در این پلتفرم معاملاتی، از بیت کوین پیشیگرفته است.

لیو اضافه کرد که KuCoin عمدتاً سرمایه‌گذاران خرده‌ را هدف قرار می‌دهد که تا کنون در سال جاری به میم‌ کوین ها مانند شیبا و رقیب دوجکوین کمک کرده‌اند. همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، شیبا با میانگین ۲.۸ میلیون جستجوی ماهانه، سومین ارز دیجیتال گوگل شده است. در مقایسه، بیت کوین ۲۲ میلیون جستجوی ماهانه دارد در حالی که اتریوم ۶.۳ میلیون جستجو دارد.

قیمت شیبا در طول سه ماه گذشته بیش از 570 درصد افزایش یافت، علیرغم اینکه از اواخر اکتبر تحت نوسان شدیدی قرار داشت.

نمودار شیبا:

لیو خاطرنشان کرد که با مشاهده افزایش بیت کوین، برخی از سرمایه گذارانبدون پول زیادمی خواستند از ارزهای دیجیتال سود ببرند، بههمین دلیل به دوج کوین و شیبا روی آوردند، زیرا قیمت هر توکن آنها به طور قابل توجهی کمتر از قیمت بیت کوین است که در زمان این خبر بالای64000 دلار معامله می شود. در مقایسه، یک شیبا با 0.00005561 دلار معامله می شود.

لیو اضافه کرد که این سرمایه‌گذاران خرده‌ «بسیار مشتاق چنین توکن‌هایی هستند و مصمم هستند که قیمت‌ها را بالاتر ببرند». طوماری که ازرابینهود خواسته شده تا شیبا اینو را فهرست کند، از مرز 500000 امضا فراتر رفته است. این طومار با عنواندرخواست مهربانانه از رابینهودبرای فهرست کردن شیبا اینو، در زمان این خبر بیش از 525000 امضا جمع آوری کرده و به دنبال رسیدن به یک میلیون نفر است. در اواسطاکتبر، این طومار حدود 240000 امضا داشت.

علیرغم افت اخیر شیبا اینو، لیو گفت که این ارز دیجیتال را در درازمدت همراه با بیت کوین و دوج کوین حفظ خواهد کرد. به گفته وی، بیت کوینمی تواند به عنوان یک محافظ در برابر تورم عمل کند، در حالی که میم کوین ها نشان دهنده قدرت جوامع آنها هستند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.