مدیر عامل رابين هود از شيبا اينو تمجید كرد


مدير عامل رابين هود از شيبا اينو تمجيد كرد زیرا لیست انتظار کیف پول ارزهای دیجیتال اين پلتفرم به 1.6 میلیون رسیده است. همچني فشارروى رابين هود برای ليست کردن اين میم کوین‌ محبوب در بازار افزایش يافته است.

کریستین براون، مدیر اجرایی Robinhood، جامعه شيبا اينو را ستایش کرده است، اما گفته است که ایمنی اولویت اين پلتفرم نسبت بهمنفعتکوتاه مدتبراى ليست كردن توکن های جدید است.

براون این نظرات را در مصاحبه ای در رویداد Crypto Goes Mainstream بیان کرد که در تاریخ 10 نوامبر به صورت زنده در یوتیوب پخش شد. وقتی در مورد شیبا اینو (SHIB) از او پرسیده شد، وى گفت:

یکی از چیزهای مورد علاقه من این است که می بینم جامعه این كوين ها واقعاً با ما در تعامل هستند و به ما اطلاع می دهند که چه می خواهند.”

با این حال، براون در مورد اینکه آیا اپلیکیشن معاملاتی سهام و ارزهای دیجیتال آمریکایی رابين هود، Shiba Inu را فهرست می‌کند یا خیر،چيزى نگفت. شيبا در حال حاضر یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 30 میلیارد دلار است.

طرفداران شيبا کمپینی را برای متقاعد کردن رابين هود به فهرست كردن SHIB آغاز کرده است و یک طومار در سايت change.org، اکنون بیش ازنیم میلیون امضا به جمع آورى كرده است.

براون اظهار داشت که Robinhood شركتى با شعاراول ایمنیاست که امکان سنجی نظارتی فهرست شده های خود را از نزدیک ارزیابی میکند.

او گفت: “استراتژی ما با بسیاری از پلتفرم هاى دیگر که در حال حاضر برای فهرست کردن دارایی های بيشتر رقابت می کنند، متفاوت است.”

ما فکر می کنیم که سود کوتاه مدت ما، ارزش معامله بلندمدت برای کاربران ما را ندارد.”

براون همچنین بيان کرد که لیست انتظار کیف پول ديجيتال Robinhood از 1.6 میلیون کاربر فراتر رفته است. زمانی که کیف پول کریپتو راهاندازی شود، به کاربران اجازه می دهد تا ارزهاى ديجيتال را در پلتفرم و خارج از آن جابجا کنند. تقاضای بالا نشان می دهد که کاربران مشتاقهستند تا بر روی كوين های خود کنترل داشته باشند.

شيبا در كوين گكو 0.00005430 دلار قیمت دارد و از 3 نوامبر، زمانی که کیف پولی با حدود 5.7 میلیارد دلار شيبا مجددا فعال شد، روند نزولیداشته است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.