محصول جديد ريپل امكان معامله ارزهاى ديجيتال را فراهم ميكند


شركت ريپل محصول جدیدی را عرضه می‌کند که به شرکت‌های خدمات مالی اجازه می‌دهد معاملات ديجيتال را ارائه دهند

ریپل لبز، محصول جدیدی که به موسسات مالی سنتی اجازه می دهد خدمات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند، به سمتآیندهارزهاى ديجيتالحرکت می کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی جدید، شرکت پرداخت مستقر در سانفرانسیسکو، جدیدترین محصول خود را به نام Ripple Liquidity Hub معرفی کرد.

«این یک راه جدید پیشگامانه برای شرکت‌ها است تا به راحتی و بطور کارآمد دارایی‌های دیجیتال را از بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال تأمینکنند.

به عنوان یک پلتفرم نقدینگی که برای شرکت ساخته شده است، اين محصول پتانسیل دسترسی به نقدینگی عمیق در بازارها را آزاد می‌کند وحرکت به سمت ارزهای دیجیتال را تسریع می‌کند.

در بیانیه‌ای به یاهو فاینانس، اشش  بيرلا،  مدير بخش ripple net می‌گوید:

مشتریان به بانک ها می آیند و می پرسند،چگونه می توانیم بیت کوین بيت كوين يا دارایی های دیجیتال بخریم؟این محصول راه حلی استکه مشتریان بانکی را قادر می سازد این کار را انجام دهند.

بیانیه مطبوعاتی ریپل در ادامه می گوید:

«در حالی که XRP Ledger و ريپل جزء اصلی پشته فناوری ما هستند و باقی خواهند ماند، ما در شركت Ripple معتقدیم که دستیابی به قابلیتهمکاری، کلیدی برای آزادسازى پتانسیل واقعی ارزهای دیجیتال است.

به همین دلیل، Ripple Liquidity Hub در ابتدا از بيت كوين، اتريوم، لايت كوين، اتريوم كلاسيك، بيت كوين كش و ريپل (در دسترس بودن بستهبه جغرافیایی متفاوت خواهد بود) با برنامه هایی برای اضافه کردن دارایی های دیجیتالی اضافی پشتیبانی می کند.

در آینده، Ripple قصد دارد قابلیت هایی مانند عملکردهای staking و مولد بازده را نيز اضافه کند.

شركت ریپل در حال حاضر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به اتهام فروش توكن ريپل به عنوان یک اوراق بهادار ثبتنشده مورد شکایت قرار گرفته است.

SEC این شکایت را در دسامبر 2020 اعلام کرد و موجب سقوط قیمت ريپل شد. علیرغم ماهیت حل نشده این اتهامات، ريپل در حال حاضر باقیمت 1.25 دلار معامله می شود که بیش از 500 درصد از زمان وقوع شکایت اولیه افزایش یافته است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.