كوين بيس به کاربران اجازه می دهد تا اعتبارات ارزهای دیجیتال خود را به اشتراک بگذارند


ریشاو موکرجی، مدیر ارشد کوین‌بیس، گفت: «ما می‌خواهیم اقتصاد ارز ديجيتال را با به اشتراک گذاشتن دانش و اطلاعات و یادگیری ازیکدیگر، توانمند کنیم.

تقریباً 68 میلیون کاربر تأیید شده کوین‌بیس، صرافی‌ ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، اکنون می‌توانند به راحتی اطلاعات مربوط به پورتفوىخود را به اشتراك بگذارند.

در یک پست وبلاگ Coinbase در روز جمعه، مدیر ارشد محصول Rishav Mukherji گفت که برنامه اين صرافی اکنون دارای ویژگی است کهكاربران ميتوانند درصد دارايي، نه سود و ضرر) خود را به اشتراک بگذارند. او گفت این ويژگى قدم جديدى در هفته‌های آینده برای کاربرانخواهد بود که جزئیات بیشتری در مورد معاملات انجام شده در Coinbase به اشتراک می‌گذارند.

موکرجی گفت: «ما می‌خواهیم اقتصاد ارزهاى ديجيتال را با به اشتراک گذاشتن دانش و اطلاعات و یادگیری از یکدیگر، تقویت کنیم.

Coinbase با 8.8 میلیون کاربر فعال ماهانه در سه ماهه دوم سال 2021، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده است که بیش از 1.2 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه سوم گزارش کرده است. سود این شرکت در سه ماهه مشابه به 406 میلیون دلار رسید که در مقایسه با سه ماههدوم 74.7 درصد کاهش را نشان می دهد.

ادغام رسانه های اجتماعی تا حد زیادی یک حرکت جدید برای کوین بیس است، اگرچه برخی ممکن است چهره های اصلی را که حتی درصدتخصیص وجوه خود را به طور عمومی افشا می کنند، یک شاخص بازار در نظر بگیرند.

این هفته، تیم کوک، مدیر عامل و میلیاردر اپل، برای اولین بار فاش کرد که مقداری ارز دیجیتال در پورتفوى خود دارد، اما مشخص نکرد که چهنوع ارزى و چقدر است. دیگران، از جمله کوین اولری، ستاره ى برنامه ى شارك تنك و جیم کرامر، مجری برنامه Mad Money، در به اشتراکگذاشتن درصد ارزهای ديجيتال پرتفوی خود، فراتر رفته اند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.