قیمت بیت کوین به 64000 دلار است اما ذخایر نقدینگی میتواند آن را پایین بکشد

قیمت بیت کوین به 64000 دلار است اما ذخایر نقدینگی میتواند آن را پایین بکشد

قیمت بیت کوین به 64000 دلار است اما ذخایر نقدینگی میتواند آن را پایین بکشد


ارزش بیت کوین در زمان نوشتن این خبر در حدود 64000 دلار بود. در نزدیکی به ATH آن، تصور اصلاحات احتمالی تقریباً بیهوده به نظر می رسد. با این حال، در حالی که اکثریت جامعه انتظار صعود به 70 هزار دلار در چند روز آینده را دارند، احتمال اصلاح هنوز وجود دارد.

چند عامل وجود دارد که در جهت روند بیت کوین در گذشته نقش داشته اند. و ارزش آن را دارد که در شرایط کنونی بازار آنها را در نظر داشته باشید.
اگرچه بیت کوین در نزدیکی بالاترین سطح خود در حال نوسان است، اما باید توجه داشت که نقدینگی بیشتری در زیر قیمت 62000 دلار وجود دارد. در گذشته، متوجه شده بودیم که بیت کوین از این استخر نقدینگی پیروی می کند زیرا در دوره هایی با قیمت بالا، بیت تمایل به دنبال کردن سرمایه دارد.

در حال حاضر، نقدینگی بیشتری در محدوده قیمتی زیر 62000 دلار وجود دارد، به همین دلیل ممکن است قیمت در طول زمان به این مقادیر نزدیک شود زیرا تریدر ها به دنبال افزایش مارجین یا نقد شدن پوزیشن های خود هستند.

آیا بیت کوین مجدداً استخر نقدینگی را دنبال می کند؟

در حال حاضر، از نظر ساختار بازار، واگرایی صعودی برای بیت کوین وجود ندارد. اما، یک واگرایی نزولی ضعیف را می توان در نمودار 12 ساعته مشاهده کرد.

با کاهش شاخص قدرت نسبی یا RSI در نمودار و افزایش قیمت، به نظر می رسد که کاهش قیمت تا 60،000 دلار به این زودی ها رخ نخواهد داد.
بنابراین، صرف نظر از محدوده معاملاتی بالا، قیمت بیت کوین همچنان ممکن است اصلاح شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.