صعود 28 درصدی شیبا با افزایش پشتیبانی ها برای لیست شدن در رابینهود


ارز دیجیتال شیبا (SHIB) به روند صعودی غیرقابل توقف خود در بازار ادامه می‌دهد.

قیمت شیبا اینو 28 درصد دیگر افزایش یافته و به بالاترین قیمت تاریخ خود بالای 0.000050 دلار رسیده است. در زمان انتشار، شیبا با قیمت 0.00005357 دلار معامله می شد.

غوغاهای فزاینده ای درمورد شیبا اینو به دلیل احتمال زیاد پشتیبانی رابینهود از این ارز دیجیتال است. اگر این پلتفرم معاملاتی محبوب، از شیبا پشتیبانی کند، می‌تواند حجم معاملات گسترده‌ای را برای این میم کوین ایجاد کند.

درخواستی در Change.org که از رابینهود می‌خواهد شیبا اینو را فهرست کند، اکنون بیش از 326000 امضا جمع کرده است. ولاد تنف، مدیر اجرایی Robinhood در صحبت با بلومبرگ گفت که آنها با دقت در حال بررسی اضافه کردن این میم کوین به پلتفرم خود هستند.

تنف گفت: «ما نسبت به کوین هایی که در حال حاضر در پلتفرم خود فهرست می‌کنیم احساس بسیار خوبی داریم و هر کوین جدیدی که اضافه می‌کنیم، می‌خواهیم به همان اندازه، اگر نه بیشتر، احساس خوبی داشته باشیم».

کارگزاری‌ها و اپلیکیشن‌های سنتی، از جمله Robinhood، به‌طور جدی در حال بررسی اضافه کردن امکانات ترید کریپتو به پلتفرم خود بوده‌اند، زیرا برای رشد آن‌ها حیاتی است. ماه گذشته، Robinhood همچنین اعلام کرد که در حال بررسی افزودن کیف پول‌های دیجیتال که ارسال و دریافت دارایی‌های دیجیتال را برای کاربران آسان‌تر می‌کند، به پلتفرم خود است.

گفتنی است که میم کوین ها به میزان قابل توجهی به درآمد Robinhood کمک کرده اند. طبق آخرین گزارش، دوج کوین 64٪ از درآمد این برنامه را به خود اختصاص داده است.

توییت ایلان ماسک بر سرمایه گذاران شیبا تأثیر نمی گذارد

در اوایل این هفته، ایلان ماسک به توییتی پاسخ داد که گفت هیچ ارز شیبایی در مجموعه دارایی های خود ندارد. اظهارات ماسک باعث ایجاد نوساناتی در قیمت شیبا در روز دوشنبه شد. با این حال، این امر مانع صعود شیبا اینو نشده است. به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران مصمم هستند که شیبا را به فهرست ده ارز برتر سوق دهند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *