شهردار میامی قصد دارد حقوق بعدی خود را با بیت‌کوین دریافت کند


شهردار میامی، فرانسیس سوارز، بیان کرد که ترجیح می‌دهد از اپلیکیشنی مانند Bitwage یا Strike استفاده کند تا ا تا دولت محلی چک حقوقی او که با پول فیات است را به ارز دیجیتال تبدیل کند.

فرانسیس سوارز که از سال ۲۰۱۷ به عنوان شهردار میامی مشغول به کار است، بیان کرده است که چک حقوقی بعدی خود را کاملا با بیت‌کوین دریافت خواهد کرد.

سوارز  روز سه شنبه در توییتر خود گفت که قصد دارد اولین قانون گذار ایالات متحده در سطح ایالتی یا فدرال باشد که بخشی از حقوق خود را با بیت‌کوین (BTC) دریافت می‌کند. 

سوابق عمومی نشان می‌دهند که حقوق شهردار میامی بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ سالانه ۹۷،۰۰۰ دلار بوده است، به این معنی که او یک چک حقوقی ماهیانه بیشتر از ۸،۰۰۰ دلار یا ۰.۱۳ بیت کوین با قیمت ۶۳،۴۰۴ دلار دریافت خواهد کرد. البته با این فرض که شهروندان میامی به افزایش حقوق برای خدمات عمومی رأی ندهند.

این اعلامیه صبح روز انتخابات در ایالات متحده اعلام شد. شهردار میامی،  فرانسیس سوارز، که می‌گوید هم بیت‌کوین و هم اتریوم (ETH) دارد، در مورد قصد خود برای تبدیل میامی به مرکز ارزهای دیجیتال جهان با “پیشروترین قوانین ارزهای دیجیتال” در ایالات متحده صحبت کرده است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.