سولانا به رتبه ششم بازار دست یافت

سولانا به رتبه ششم بازار دست یافت

سولانا به رتبه ششم بازار دست یافت


روز جمعه، ارز سولانا (SOL) توانست رتبه ششم از نظر ارزش بازار را به خود اختصاص دهد. در زمان نوشتن این خبر، سولانا از قیمت قبلی 203 دلاری خود اندکی کاهش یافت و با قیمت 199.77 دلار در حال معامله شدن است. آمارهای هفت روزه نشان می دهد که سولانا طی هفته گذشته 37.5 درصد و در 30 روز گذشته، حدود 68.2% رشد داشته است.

پس از اینکه این ارز دیجیتال، جایگاه ششم بازار را به دست آورد، تعداد زیادی از مردم در رسانه های اجتماعی به بحث در مورد آن پرداختند. روز گذشته، هشتگ #solana در توییتر حدودا 97900 بار توییت شد. از طرف دیگر، کاردانو کوین (ADA)، پنجمین ارز بزرگ بازار، در طول هفت روز گذشته 1.0 درصد کاهش یافته است و اگر سولانا با همین سرعت صعود خود ادامه دهد، ممکن است کاردانو به زودی جایگاه خود در بازار را از دست بدهد.

هم اکنون، کاردانو با قیمت 2.14 دلار مبادله می شود و ارزش بازار آن حدود 69 میلیون دلار است که کمتر از 11 درصد بیشتر از سولانا می باشد.

در حالی که دارندگان کاردانو طی یک سال گذشته 1936٪ سود بدست آورده اند، افزایش سالانه قیمت سولانا به 10868٪ رسیده است.

علاوه بر عملکرد قیمتی بهتر سولانا نسبت به کاردانو، حجم معاملات آن در 24 ساعت نیز به 6.57 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که این رقم برای کاردانو امروز 2.1 میلیارد دلار است.

آمار Coingecko نشان می دهد که بایننس روز جمعه میزبان بیشترین حجم مبادلات سولانا (SOL) و همچنین کاردانو بوده است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.