رشد ٢٥ درصدى و ثبت ركورد جديد لايت كوين


لايت كوين (LTC) تقریبا ۲۰ درصد افزایش روزانه را در ۹ نوامبر به ثبت رسانده است. این افزایش قیمت در بحبوحه صعود گسترده بازار ارزهایدیجیتال که تحلیلگران آن را به ترس از تورم نسبت می دهند، رخ داده است. این سطح قیمتی از ماه می ۲۰۲۱،  بالاترین سطح برای لایت کوین میباشد.

چهاردهمین دارایی دیجیتالی بزرگ طی سه روز کمی بیش از ۲۵ درصد افزایش یافت و قیمت آن تقریبا به ۲۵۰ دلار رسید. در همین حال ارزشکل بازار ارزهای دیجیتال به حدود ۳ تریلیون دلار رسید که بالاترین رکورد ثبت شده است.

داده ها نشان می دهد افزایش مداوم قیمت لایت کوین از حرکات صعودی مشابه در بازار دارایی های دیجیتال برتر الهام گرفته است.

به عنوان مثال، بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازاری یعنی بیت کوین روز سه شنبه با یک رالی صعودی به سقف ۶۸٫۵۰۰ دلار رسیدو رکورد جدیدی را ثبت کرد، اتریوم نیز به سقف تاریخی خود در ۴٫۸۴۰ دلار رسید.با این وجود در ۲۴ ساعت گذشته فقط برخی از آلت کوین هایبرتر مانند لایت کوین، از بیت کوین بهتر عمل کردند.

طبق داده ها، لایت کوین حدود ۱۴ درصد رشد با حجم معاملاتی بالا داشته که نشان دهنده جا به جایی سرمایه از بیت کوین به لایت کوین میباشد.شرایط تکنیکالی این جفت ارز با شکل گیری یک الگوی معکوس صعودی به نام کنج نزولی، نشان دهنده رشد های بیشتر است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.