رشد ١٧ درصدى شيبا اينو


شيبا اينو (SHIB) در ۴۸ ساعت گذشته با رشد دو رقمی مواجه شده است. دلایل متعددی برای این رشد وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها نمايش دادن شیبا اینو در یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ در میدان تایمز نیویورک است. در این بیلبورد دیجیتالی آمده است كه به زودی به ماه خواهیم رسید.

از روز گذشته زمانی که تبلیغات شیبا اینو در توییتر منتشر شد، بهای اين نهمین ارز دیجیتال بزرگ در مجموع ۱۷.۳ درصد رشد داشته است.

همچنین صرافی کراکن با انتشار پیامی در توییتر به طرز متفاوتى اعلام کرد شیبا اینو را از روز سه‌شنبه به فهرست خریدوفروش خود اضافه می‌کند. برایان هافمن، مسئول بخش محصولات کراکن، طرفداران شیبا را به چالش کشید و گفت در صورتی که توییتش ۲,۰۰۰ لایک بخورد، این میم کوین روز سه شنبه در کراکن لیست می‌شود. البته با توجه به جامعه بزرگ شیبا اینو، این امر بسيار ساده بود. و این توییت هافمن بیش از ۱۷,۶۰۰ لایک گرفت.

این صرافی آمریکایی در شرایطی شیبا اینو را لیست می‌کند که این میم کوین نسبت به هفته گذشته ۹۷ درصد رشد کرده و در مقایسه با ماه قبل هم ۸۲۵ درصد افزایش قیمت داشته است. کاربران شیبا اینو انتظار دارند لیست شدن این میم کوین در صرافی کراکن به جهش قیمت آن منجر شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.