ایلان ماسک در توئیت اخیر‌ خود در مورد حمایت خود از Dogecoin صحبت کرد و آن را “ارز مردم” توصیف کرده است.

ایلان ماسک در توئیت اخیر‌ خود در مورد حمایت خود از Dogecoin صحبت کرد و آن را “ارز مردم” توصیف کرده است.

ایلان ماسک در توئیت اخیر‌ خود در مورد حمایت خود از Dogecoin صحبت کرد و آن را “ارز مردم” توصیف کرده است.


ایلان ماسک توضیح داد که او به این میم کوین توجه می کند زیرا بسیاری از افرادی که برای تسلا و اسپیس ایکس کار می کنند صاحب آن هستند:
“آن ها کارشناسان مالی یا تکنسین های silicon valley نیستند. به همین دلیل است که من تصمیم گرفتم از Doge حمایت کنم، مانند ارز دیجیتال مردمی.”
در اوایل ماه می (اردیبهشت)، هنگامی که دوج کوین در آستانه رسیدن به بالاترین سطح خود یعنی 0.73 دلار قرار داشت، ماسک موافقت کرد که این ارز دیجیتال، “محرک خصوصی” او برای افرادی است که از این بحران آسیب دیده اند.
اخیرا، وی بار دیگر بر اهمیت مقیاس بندی دوج کوین تأکید کرد تا نیاز به راه حل های لایه 2 مانند شبکه Lightning را برطرف کند:

“بیت کوین در زمان پهنای باند نسبتا کم و تأخیر زیاد تصور شد. اگر هر دو به طور قابل ملاحظه ای پیشرفت کنند، به نقطه ای می رسیم که نیازی به لایه دوم نیست.”

با این حال، تلاش های اخیر این میلیاردر برای تقویت دوج کوین شکست خورده است زیرا این کوین هنوز 63 درصد از اوج تاریخی خود فاصله دارد.

عصبانیت ارتش شیبا

شیبا اینو در 24 اکتبر (2 آبان) به بالاترین سطح خود رسید و علاقه شدید مردم به دوج کوین را سرقت کرد.
با این حال، ماسک تنها با یک توئیت موفق شد جلوی این تجمع را بگیرد. وقتی یکی از اعضای “ارتش شیبا” از ماسک پرسید این کارآفرین دارای چند توکن شیبا اینو است، او به طور خلاصه با توئیتر خود پاسخ داد: “هیچ.”
این پاسخ مختصر باعث شد که قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو 14 درصد سقوط کرده و کاربران را خشمگین کند. قیمت “قاتل دوج کوین” اکنون از سطح قیمت 0.00004 دلار بازگردانده شده است و شانه خالی کردن ماسک خیلی سریع نتیجه داده است.

“کل زندگی تان را در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکنید”

ماسک همچنین از دارندگان ارزهای دیجیتال خواست تا تمام پول خود را بر روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری نکنند و ادعا کرد که ارزش واقعی در ایجاد محصولات است.
او ادعا می کند که بیت کوین، اتریوم و دوج کوین را “از روی کنجکاوی” خریداری کرده است و اهمیت سرمایه گذاری خود را کم اهمیت جلوه می دهد.
همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، هر دو کمپانی تسلا و SpaceX بزرگترین ارزهای دیجیتال جهان را در ترازنامه مالی خود دارند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.