تعویق مجدد تصمیم گیری کمسیون بورس اوراق بهادار امریکا برای صندوق های ETF بیتکوین


کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همچنان تصمیمات مربوط به صندوق های قابل معامله بیت کوین را به تاخیر می اندازد. و تاریخ های 1 و 6 فوریه را برای اعلام نظر خود اعلام کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار دو پیشنهاد عمده عرضه شده در مبادلات بیت کوین، از جمله ETF بیت کوین «واقعی» NYSE Arca، به نام Bitwise Bitcoin ETP Trust و Grayscale Bitcoin Trust را به تعویق انداخت.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در هر دو اطلاعیه نوشت: «کمیسیون تشخیص می دهد که مناسب است دوره طولانی تری را برای اقدام در مورد تغییر قانون پیشنهادی تعیین کند تا زمان کافی برای بررسی تغییر قانون پیشنهادی و هرگونه نظر دریافت شده داشته باشد.»

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Bitwise Asset Management در 14 اکتبر درخواست یک ETF بیت کوین با پشتوانه فیزیکی داد و برنامه ریزی کرد تا به جای مشتقاتی مانند معاملات آتی بیت کوین یا سایر موارد غیرمستقیم، در معرض “BTC واقعی” قرار گیرد.

شرکت Grayscale بزرگترین صندوق بیت کوین در جهان است که کل دارایی های تحت مدیریت آن به 45.6 میلیارد دلار می رسد. این شرکت برای تبدیل محصول پرچمدار بیت کوین خود به ETF در 19 اکتبر درخواست داد.

رئیس سابق SEC ایالات متحده می‌گوید: “من به فناوری کریپتو اعتقاد زیادی دارم”

در نوامبر، SEC یک ETF فیزیکی بیت کوین توسط VanEck، یکی از اولین شرکت های جهان که برای ETF بیت کوین ثبت نام کرده بود، رد کرد. این شرکت همچنان تصمیم گرفت که معاملات آتی ETF بیت کوین را در بورس شیکاگو راه اندازی کند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *