تحلیل سولانا

تحلیل سولانا

تحلیل سولانا


کندل بلند سولانا (SOL) در 22 اکتبر نشان می دهد که فروشنده ها به شدت از مقاومت سربار 216 دلاری دفاع می کنند. این آلت کوین در 23 اکتبر یک الگوی شمعدانی در روز ایجاد کرد که نشان دهنده بلاتکلیفی خریداران و فروشنده ها است.

نمودار روزانه سولانا

این عدم قطعیت امروز به سمت نزولی حل شد و قیمت می تواند تا سطح شکست 177.79 دلار کاهش یابد. اگر قیمت از این سطح عقب نشینی کند، نشان می دهد که احساسات همچنان صعودی است و تریدر ها با کاهش قیمت خرید می کنند.
خریداران سپس دوباره سعی می کنند قیمت را به بالای 216 دلار برسانند. در صورت موفقیت، سولانا می تواند به 239.83 دلار افزایش یابد. افزایش اندک میانگین متحرک نمایی 20 روزه (168 دلار) و RSI در محدوده مثبت نشان دهنده برتری خریداران است.
اگر قیمت همچنان پایین باشد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد، این دیدگاه مثبت نفی می شود. این می تواند قیمت را به خط روند مثلث برساند.

نمودار 4 ساعته سولانا

فروشنده ها در نمودار 4 ساعته قیمت را به زیر 20 میانگین متحرک 20 روزه رسانده اند. اگر فروشندگان قیمت زیر میانگین متحرک 20 روزه را حفظ کنند، این نشان می دهد که حرکت صعودی تضعیف شده است. سپس این این ارز می تواند به 177.79 دلار سقوط کند، جایی که ممکن است خرید زیادی انجام شود.
اولین نشانه قدرت، عبور و تثبیت در بالای خط روند نزولی خواهد بود. چنین اقدامی نشان می دهد که تریدر ها با دیپ خرید می کنند. این می تواند قیمت را به 205.78 دلار برساند و در صورت عبور از این مقاومت، این ارز ممکن است به بالاترین سطح خود برسد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.