تحلیل بیت کوین


بیت کوین یک الگوی پرچم را تشکیل داده است اما خریداران نتوانسته اند قیمت را به بالای آن ببرند. عدم موفقیت در شکستن مقاومت سربار می تواند باعث فروش تریدر های کوتاه مدت شود که قیمت را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (59679 دلار) رسانده است.

نمودار روزانه بیت کوین:

اگر فروشنده ‌ها قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه بکشند، بیت کوین می‌تواند به خط حمایت الگو سقوط کند. این یک حمایت مهم برای دفاع خریداران است زیرا افت به زیر آن، تنظیمات را باطل می کند. سپس این ارز می تواند به حمایت بعدی در 52920 دلار سقوط کند.

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه عقب نشینی کند، خریداران یک بار دیگر تلاش خواهند کرد تا بیت کوین را بالای پرچم قرار دهند. اگر آنها موفق شوند، این ارز می تواند بالاترین قیمت تاریخ خود را در 67,000 دلار دوباره آزمایش کند و سپس به سمت هدف الگو در 89,476.12 دلار حرکت کند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین:

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که فروشنده ها به طور تهاجمی از خط مقاومت دفاع می کنند. این ارز به زیر میانگین متحرک سقوط کرده است و افت به زیر 60000 دلار می تواند منجر به کاهش خط حمایت شود.

انتظار می رود این سطح خرید قوی خریداران را به خود جلب کند. جهش از خط حمایت می تواند بیت کوین را در داخل کانال نزولی نگه دارد. خریداران باید قیمت را بالای خط مقاومت برسانند و حفظ کنند تا پایان احتمالی فاز اصلاحی را نشان دهند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.