تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین


بیت کوین در منطقه 64،854 تا 67،000 دلار با مقاومت شدید روبرو شده است. قیمت می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (58315 دلار) برسد که سطحی مهم برای مراقبت است. اگر قیمت با قدرت از این سطح بازگردد، این نشان می دهد که احساسات مثبت باقی می مانند و تریدر ها با افت قیمت خرید می کنند.

نمودار روزانه بیت کوین

خریداران سپس یکبار دیگر تلاش می کنند تا قیمت را به بالای مقاومت سربار برسانند. اگر بتوانند آن را کنار بگذارند، ممکن است بیت کوین روند صعودی خود را از سر بگیرد. سپس این ارز می تواند به هدف موردنظر خود در 84،533.12 دلار برسد.

 

میانگین های متحرک بالا و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه مثبت نشان می دهد که خریداران برتری دارند.

 

برخلاف این فرض، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد، نشان می دهد که شکست بیشتر از 64،854 دلار ممکن است یک تله گاوی باشد. سپس این ارز می تواند روند حرکت خود را تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (50،927 دلار) ادامه دهد.

نمودار 4 ساعته بیت کوین

این ارز در حال اصلاح در داخل یک کانال نزولی است. حمایت فوری 58،739.17 دلار است و اگر این سطح شکسته شود، بیت کوین می تواند به خط حمایت کانال برسد. این یک سطح مهم برای دفاع خریداران است زیرا شکست زیر آن می تواند فروش را تشدید کند.

 

میانگین متحرک نمایی 20 روزه نزولی و RSI در محدوده منفی فرو رفته است، که نشان می دهد فروشنده ها برتری دارند. اگر قیمت بالای کانال و میانگین های متحرک شکسته شود، این دیدگاه منفی باطل می شود. چنین حرکتی احتمال بازآزمایی منطقه سربار را افزایش می دهد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.