تحلیل بایننس کوین


بایننس کوین (BNB) در 29 اکتبر از مقاومت سربار 518.90 دلاری عبور کرد اما خریداران نتوانستند از این برتری استفاده کنند. این نشان دهنده کمبود تقاضا در سطوح بالاتر است.

نمودار روزانه بایننس کوین:

فروشنده ها قیمت را به زیر 518.90 دلار بازگردانده اند. اگر بایننس کمتر از این سطح باقی بماند، توقف بعدی می تواند حمایت روانی در 500 دلار و سپس میانگین متحرک نمایی 20 روزه (480 دلار) باشد. این یک حمایت مهم برای دفاع خریداران است.

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه بازگردد، نشان می دهد که احساسات مثبت باقی می ماند و تریدر ها در حال خرید در کاهش هستند. خریداران دوباره سعی خواهند کرد با بالا بردن قیمت بالای منطقه سربار بین 518.90 تا 540.50 دلار، روند صعودی را از سر بگیرند.

برعکس، اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه سقوط کند، این اصلاح می تواند عمیق تر شود و این ارز به میانگین متحرک 50 روزه (431 دلار) سقوط کند.

نمودار 4 ساعته بایننس کوین:

قیمت به میانگین متحرک 20 روزه بازگشته است که احتمالاً به عنوان یک حمایت قوی عمل می کند. اگر این ارز از این سطح برگشت کند، خریدارلن تلاش خواهند کرد تا روند صعودی را از سر بگیرند و قیمت را به هدف الگوی 554 دلار و سپس به 600 دلار برسانند.

اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه  برسد، نشان می دهد که حرکت صعودی ممکن است در کوتاه مدت ضعیف شود. سپس این ارز می تواند به میانگین متحرک 50 روزه و در کنار خط گردن الگوی معکوس سر و شانه کاهش یابد. افت به زیر این سطح نشان دهنده تغییر احتمالی روند است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.