تحلیل اتریوم


اتر در 29 اکتبر به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 4375 دلار رسید، اما خریداران نتوانستند به روند صعودی خود ادامه دهند. فروشنده ‌ها قیمت را به زیر سطح شکست در 30 اکتبر بازگرداندند، که نشان می‌دهد فروشندگان در سطوح بالاتر فعال هستند.

نمودار روزانه اتریوم:

اتریوم می تواند تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه (4010 دلار) کاهش یابد که حمایت مهمی برای خریداران برای دفاع است. اگر قیمت از این حمایت جهش کند، خریداران سعی خواهند کرد این ارز را به بالای 4460.47 دلار برسانند.

اگر این اتفاق بیفتد، اتریوم می تواند رالی خود را به سمت هدف 5000 دلار از سر بگیرد. در مقابل، افت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه می تواند منجر به کاهش تا 3888 دلار شود. اگر قیمت از این سطح بازگردد، ممکن است اتریوم برای چند روز در محدود باقی بماند.

فروشنده ها باید قیمت را به زیر 3888 دلار بکشند و حفظ کنند تا برتری را به دست آورند. این می تواند درها را برای کاهش تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (3564 دلار) باز کند.

نمودار 4 ساعته اتریوم:

این ارز در چند روز گذشته در یک کانال صعودی معامله می‌شد. اگر قیمت از میانگین متحرک ۵۰ روزه برگردد، خریداران تلاش خواهند کرد این ارز را به بالای 4460.47 دلار برسانند. سپس اتریوم می تواند به خط مقاومت کانال صعود کند. عبور و تثبیت بالای کانال می تواند روند صعودی را تسریع کند.

از طرف دیگر، اگر قیمت به زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه نزول کند، افت به خط حمایت کانال محتمل است. جهش از این سطح می تواند روند صعودی را حفظ کند، اما افت به زیر کانال اولین نشانه ای است که خریداران ممکن است قدرت خود را از دست بدهند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *