تحلیلگران می گویند «حرکت جهشی» می تواند قیمت اتریوم را به محدوده 6 تا 14 هزار دلار برساند.


تحلیلگران می گویند که صعود اتریوم به بالاترین حد خود، تنها آغاز راه است و یک الگوهای فراکتال در  2017، قیمت 14000 دلاری را در آینده نزدیک هدف قرار می دهد.

بازارهای دیجیتال درست از ابتدای نوامبر فعال شدند و از 2 نوامبر، تعداد تقریباً غیرقابل شمارشی از توکن ها به بالاترین حد خود رسیدند. اتر (ETH) از سطح 4500 دلاری عبور کزد و بیت کوین (BTC) دوباره سطح 64000 دلار را به دست آورد. پولکادوت (DOT) همچنین به دلیل خرید سرمایه گزاران در حراج های پاراچین آتی، به بالاترین حد خود رسید.

افزایش قیمت اتر پس از به‌روزرسانی اخیر Altair که به عنوان بخشی از انتقال پروتکل به Eth2 و مکانیزم اثبات سهام صورت می‌گیرد، همچنین شاهد حذف بیش از 8 میلیون اتر از گردش و  قرارداد سهام در Eth2 بوده است.

داده‌ها نشان می‌دهند که از زمان معامله اتر در 2780 دلار در 29 سپتامبر، قیمت اتر در مدت کمی 62.54 درصد افزایش یافته است تا رکورد جدید تاریخى را در 2 نوامبر در 4523 دلار به ثبت برساند.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه تریدر ها و تحلیلگران در مورد اقدام اخیر قیمت اتر می گویند و اینکه این ارز ممکن است در ماه های آینده به کجا برسد.

حركت جهشى اتريوم می تواند به 6000 دلار برسد

یک پیش‌بینی قیمت ساده و سرراست برای اتر توسط مایکل ون د پوپ، ارائه شد. او نمودار زیر را با تخمین «حرکت ضربه‌ای» از 6000 دلار به 6400 دلار منتشر کرد که ممکن است بین نوامبر 2021 و ژانویه 2022 رخ دهد.

ون د پوپ:

“هدف موج جهشى اتریوم می تواند 6000 دلار باشد”

تحلیلگران انتظار دارند “به زودی یک شکست دیگر” رخ دهد

هشداری توسط تریدر آپشن ها و کاربر مستعار توییتر “جان ویک” ارائه شد، که گفت یک شکست دیگر در اتر، احتمالی قریب الوقوع است.

جان ويك:

“اتریوم به ثبت ATH های جدید ادامه می دهد. کسانی که در تمام این ماه‌ها با ما منتظر بوده‌اند، کاملاً سزاوار این هستند. از نظر فنی، ما Squeeze دیگری داریم. به زودی منتظر شکست دیگری باشید! ”

فراکتال 2017 به اتر 14000 دلاری اشاره میکند

دیدگاه نهایی ارائه شده توسط تحلیلگر زنجیره ای متیو هایلند، عملکرد قیمت اتر در سال 2017 را با ساختار بازار فعلی اتریوم مقایسه می کند.

اگر الگوی فراکتال پیشنهادی اجرا شود، هایلند به افزایش احتمالی اتر تا حداقل 14000 دلار در دو تا سه ماه آینده اشاره میکند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 2728 تریلیون دلار است و نرخ تسلط اتریوم 19.4 درصد است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.