تحليل پولكادات


پولکادات (DOT) اوج گرفت و در 1 نوامبر از مقاومت سربار 49.78 دلار عبور کرد. RSI از خط روند نزولی عبور کرد و واگرایی منفی را باطل کرد. این نشان دهنده از سرگیری روند صعودی است.

فروشنده ها سعی کردند قیمت را به زیر سطح شکست در 6 نوامبر برگردانند، اما سایه طولانی کندل نشان می دهد که خریداران در حال خرید در افت هستند. میانگین متحرک صعودی و RSI در نزدیکی منطقه اشباع خرید نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است.

اگر خریداران قیمت را به بالای 55.09 دلار برسانند، پولکادات می تواند تا 63.08 دلار افزایش یابد. فروشنده ها ممکن است برنامه‌های دیگری داشته باشند زیرا تلاش خواهند کرد تا قیمت را به زیر سطح شکست در 49.78 دلار کاهش دهند. چنین حرکتی نشان دهنده کمبود خریداران در سطوح بالاتر خواهد بود.

وقفه و تثبیت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (46.82 دلار) اولین علامتی است که خریداران ممکن است کنترل خود را از دست بدهند. سپس این ارز می تواند به میانگین متحرک 50 روزه (38.54 دلار) کاهش یابد.

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این ارز در داخل یک کانال صعودی در حال افزایش است. اگرچه خریداران قیمت را به بالای کانال رساندند، اما نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند. این نشان می دهد که فروشنده ها با قدرت از این مقاومت دفاع می کنند.

این ارز از خط مرکزی کانال بازگشت و خريداران دوباره سعی خواهند کرد مقاومت بالای سر را برطرف کنند. اگر آنها موفق شوند، این ارز ممکن است شتاب بیشتری بگیرد.

از طرف دیگر، اگر قیمت از سطح فعلی یا مقاومت سربار کاهش یابد و به زیر خط مرکزی برسد، ممکن است پولكادات به خط حمایت کاهش یابد. جهش از این سطح، روند صعودی را دست نخورده نگه می‌دارد، اما افت به زیر آن نشان‌دهنده تغییر احتمالی روند است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.