تتر فناوری جدید قانون انتقال Notabene را برای مبارزه با جرایم مالی آزمایش می کند

تتر فناوری جدید قانون انتقال Notabene را برای مبارزه با جرایم مالی آزمایش می کند

تتر فناوری جدید قانون انتقال Notabene را برای مبارزه با جرایم مالی آزمایش می کند


هدف از “قانون سفر”، ایجاد استانداردهای گزارش دهی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی با سایر موسسات مالی سنتی است.
در واقع Tether Operations Limited، شرکتی که پلتفرم tether.to با محوریت Tether (USDT) را اداره می کند، امروز اعلام کرد که از Notabene، یک راه حل سرتاسری برای رعایت قوانین انتقال ارزهای دیجیتال، استفاده خواهد کرد.
تتر آزمایش سیستم نظارت بر تراکنش های فرامرزی Notabene را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) و با هدف مبارزه با جرائم مالی مانند پولشویی آغاز خواهد کرد.
فناوری Notabene یک فناوری جدید برای نظارت بر تراکنش‌های ارزهای دیجیتال در زمان انجام است که بلاک چین را شفاف‌تر می‌کند و به تنظیم‌کننده‌ها اجازه می‌دهد تا جریان نقدینگی را بهتر پیگیری کنند.
 نوتابین ادعا می کند که یک محیط کم خطر برای استفاده از ارز های دیجیتال ارائه می دهد. Tether از فناوری Notabene برای اطمینان از انتقال ایمن اطلاعات شناسایی به سایر VASP ها  استفاده خواهد کرد. از آنجا که به تراکنش های انجام شده توسط VASP ها مربوط می شود، راه حل Notabene به Tether کمک می کند تا از مصرف کنندگان خود محافظت کند.
گروه ویژه اقدام مالی (FATF)، یک گروه جهانی که استانداردهای مبارزه با پولشویی را تعیین می کند، بیان کرده است که VASP ها باید از همان قوانین موسسات مالی تحت نظارت، پیروی کند. “قانون انتقال” به VASP ها توصیه می کند که اطلاعات مشتری های خاص را برای تراکنش هایی که ارزش آنها بیش از یک مقدار معین است، بین طرفین معامله، مبادله کنند.
هدف از این قوانین، کمک به کشورها و ارائه دهندگان خدمات برای جلوگیری از پولشویی، تامین مالی تروریسم و   رعایت قوانین تحریم است. لئوناردو رئال، مدیر اجرایی تتر، در مورد این اقدام جدید، بر اهمیت همکاری با سایر VASP ها تاکید کرد و اظهار داشت:
“ما به عنوان پیشگامان فناوری بلاک چین و سردمداران شفافیت، نه تنها خود را با قوانین جدید همگام می کنیم، بلکه به شکل دهی آنها نیز کمک می کنیم. از آنجایی که قانون انتقال به طور سنتی برای مؤسسات مالی اعمال می‌شود، ما آن را فرصتی مناسب برای تقویت همکاری در کانال‌های سنتی و دیجیتال به منظور ایجاد خدمات بهتر برای مشتریان در سطح جهانی می‌دانیم. ما مفتخریم که این مسئولیت را رهبری می کنیم.»
بر اساس گزارشات اخیر، SEC مسئول قوانین استیبل کوین و اجرای آن در ایالات متحده خواهد بود. در سال 2021، بازار استیبل کوین ها شاهد توسعه فوق العاده ای بوده است. ارزش بازار تتر در این سال افزایش یافته و از ابتدای سال 229 درصد افزایش داشته و به 69.6 میلیارد دلار رسیده است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.