تحلیلگران قیمت ٨٠ هزار دلار را براى بیت کوین هدف قرار می دهند


اقدام جانبی قیمت بیت کوین برخی از تريدر ها را به سمت آلت کوین ها سوق داده است، اما تحلیلگران مطمئن هستند که شکست بعدی، قیمت بیتکوین را به بالای 80000 دلار خواهد رساند.

خريداران بیت کوین (BTC) هنوز به یک شکست بزرگ امیدوارند، اما در حال حاضر، فروشنده ها فشار می آورند و اين ارز را زیر 61000 دلارنگه می دارند.

داده‌ها نشان می‌دهد که در اوایل صبح خريداران برای رسیدن به قیمت بالای 62000 دلار، با یک خط دفاعی قوی از سوی فروشندههایی مواجهشد که به راحتی این تلاش را ناكام گذاشتند.

در اینجا نگاهی به آنچه تريدر ها و تحلیلگران در مورد عملکرد فعلی قیمت بیت کوین می گویند و آنچه در کوتاه مدت انتظار دارند می پردازیم.

بیت کوین همچنان در مسیر 90000 دلار است.

در حالی که برخی از تريدر ها ممکن است از اقدام جانبی قیمت بیت کوین خسته شده باشند، تحلیلگر مستقل بازار “Rekt Capital” اخیرانمودار زیر را منتشر کرده است که نشان می دهد بیت کوین یک سطح مقاومت بزرگ را به حمایت تبدیل کرده است.

Rekt Capital گفت:

اگرچه بيت كوين هفته‌ها است که در حاشيه حرکت می‌کندهمچنان با موفقیت بخش عمده اى از مقاومت قبلی (قرمز) را به حمايت جدید (سبز) تبديل كرده است.

در مورد اينكه بيت كوين بتواند حمایت خود را در اینجا حفظ کند و بالاتر رود، مايكل ون دی پوپ، تحلیلگر، نمودار زیر را منتشر کرده است که یکمسیر بالقوه اى از آنچه قیمت می تواند در پایان سال 2021 طی کند، نشان می دهد.

ون دی پوپ گفت:

بیت کوین هنوز در مسیر رسیدن به 90 هزار دلار است.

یک هدف ساده در 80000 دلار

یک پیش‌بینی قیمت ساده‌ترتر توسط کاربر توییتر به نام «GalaxyBTC» ارائه شده است، که انتظار دارد هدف 80000 دلاری داشته باشد.

این تحلیلگر گفت:

«تلاش كنيد همه چيز را تا حد امكان ساده نگه داريد. 60000 دلار، يك هدف 40000 دلارى جدید است. 80000 دلار هدف بعدی است

به گفته کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، فعالیت نهنگ ها هنوز هم تأثیر قابل توجهی بر قیمت بیت کوین دارد.

وى بيان كرد:

بیت‌کوین علی‌رغم دامپینگ نهنگ‌ها، حمايتى بالای ۶۰ هزار دلار دارد.

ذخیره ارزی در حال کاهش است که منجر به عرضه کمتر در صرافی ها می شود

هم اكنون اکثر تبادلات بیت‌کوین توسط کیف پول‌های نهنگ انجام می‌شود، اما ذخایر بيت كوين همچنان در حال کاهش است، که نشانه‌ایصعودی برای اين ارز است زیرا کاهش عرضه موجود برای خرید منجر به افزایش قیمت در هنگام افزایش تقاضا می‌شود.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 2.712 تریلیون دلار است و ميزان تسلط بیت کوین 42.6 درصد است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.