بیت کوین به بالاترین حد خود نزدیک می شود. اصلاحی وجود دارد؟

بیت کوین به بالاترین حد خود نزدیک می شود.

بیت کوین به بالاترین حد خود نزدیک می شود.


بیت کوین طی 3 هفته گذشته رشد چشمگیری داشته است. قیمت از 40،800 دلار به قیمت فعلی 62،300 دلار افزایش یافته است. آیا افزایش 50 درصدی در چنین زمان کوتاهی نتیجه ای نخواهد داشت؟

قیمت بیت کوین در پی نزدیک شدن به تصویب ETF آتی بیت کوین با این افزایش باورنکردنی مواجه شده است. اکنون که این امر تأیید شده است، آیا می توان گفت که یک نوع رویداد “فروش اخبار”( بالا رفتن قیمت تحت تاثیر اخبار) رخ داده است؟ یا با همه هیاهوهایی که وجود دارد، آیا بیت کوین می تواند به بالاترین سطح قبلی برسد، حمایت جدید را حفظ کند و فقط به راه خود ادامه دهد؟

مارک یوسکو، مدیرعامل Morgan Creek Capital Management، فکر می کند که سرمایه گذاران به دلیل افزایش اخیر سهمی وار بیت کوین، سود خواهند برد. او دیروز به CNBC گفت:

“بسیاری از مردم فکر می کنند که ما می توانیم تا پایان سال به 100،000 دلار برسیم. مدل S2F نیز همین را می گوید. ما در این ماه شاهد 40 درصد افزایش بوده ایم که تنها 15 روز زمان برد.

با این حال ، دیدگاه یوسکو در بلند مدت در مورد بیت کوین بسیار صعودی است. او می خواهد ارز دیجیتال شماره یک در پنج سال به 250،000 دلار برسد. علاوه بر این، او معتقد است که بیت کوین با ارزش بازار طلا برابر خواهد شد.

گرت سلووی، معامله گر کهنه کار با بیش از 20 سال سابقه و مدیر صندوق Soloway Alpha، می گوید که از نظر او، موسسات و صندوق ها، هیاهو هایی برای بالا بردن قیمت ایجاد کرده اند. او معتقد است که هیاهوی زیادی وجود دارد و می گوید که مطمئناً ETF آتی بیت کوین را برای بلند مدت نمی خرد و معتقد است که این موارد از نظر تاریخی به مرور زمان دچار افت می شوند.

وی بیان کرد: “من به عنوان یک تریدر هرگز چیزی را که مستقیماً از 40هزار به 65 هزار دلار رسیده است، دنبال نمی کنم. آنچه من می خواهم این است که به جای اینکه منتظر بمانم تا بیت کوین به 18 تا 20 هزار برگردد، در پولبک اقدام کنم. “

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.