بیتکوین 100 هزار و طلای 2 هزار دلادی


مایک مک گلون تحلیلگر بلومبرگ: “بیت کوین می تواند به 100 هزار دلار برسد و طلا به 2 هزار دلار در سال 2022 به لطف نیروهای کاهش تورم”

به گفته بلومبرگ، 100000 دلار بیت کوین و طلای 2000 دلاری می توانند به استقبال سال 2022 بروند زیرا بازارهای جهانی با “نیروهای کاهش تورم” روبرو هستند.

میک مک گلون، یک استراتژیست ارشد کالا در بازوی تحقیقاتی بلومبرگ، در توییتی امروز در 9 دسامبر پیش‌بینی کرد که سال آینده هم برای طلا و هم برای بیت‌کوین خوب خواهد بود.

در حالی که تورم در سرتاسر جهان در این ماه به سرفصل اخبار تبدیل می‌شود، بیت کوین به دلیل کاهش 39 درصدی خود از بالاترین سطح تاریخ، با انتقاداتی به خاطر نقش احتمالی خود به عنوان یک محافظ ارزش مواجه شده است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، آخرین داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایالات متحده روز جمعه منتشر می شود و تحلیلگران پیش بینی می کنند که تورم سالانه 6.7 درصد افزایش یافته است.

مک گلون استدلال می کند که سال آینده می تواند بسیار متفاوت باشد، زیرا فشارهای تورمی جای خود را به کاهش قیمت کالاها و سهام می دهد.

وی امروز توییت کرد : ” 100000 دلار بیت کوین، 50 دلار نفت، 2000 دلار طلا؟ ”

اوج کالاها و کاهش بازده اوراق قرضه بلندمدت خزانه داری نشان از خطر احیای نیروهای کاهش تورم در سال 2022 با پیامدهای مثبت بر بیت کوین و طلا دارد.

قیمت نفت خام در حال حاضر تقریباً معادل قیمت قبل از بحران مالی جهانی در سال 2008 است.

بحث بیت کوین در مقابل طلا همچنان ادامه دارد، با طرفداران معامله گرانبها، زیرا هیچ کدام از این دو گروه سودهایی را که تصور می کردند مشخصه Q4 هستند، نمی بینند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *