بکت خدمات اتریوم را ارائه خواهد داد


پلتفرم معاملاتی بکت روز جمعه اعلام کرد که کاربران آن به زودی قادر خواهند بود که به خرید، فروش و نگهداری اتریوم بپردازند. همچنین کاربرانقادر خواهند بود که از طریق برنامه بکت به خانواده و دوستان خود اتریوم ارسال کنند. کاربران سازمانی نیز می توانند از انبار بکت(Bakkt Warehouse) برای نگهداری اتریوم استفاده کنند.

این پلتفرم در حال افزودن قابلیت تبدیل اتریوم به بیت کوین می باشد که پیشنهادش را قبلا ارائه داده است. با این دو کوین، کاربران آن به دو ارزدیجیتالی دسترسی دارند که بیش از نیمی از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را شامل می شوند. این شرکت، هنوز اطلاعاتی مبنی بر تاریخ دقیقعرضه خدمات اتریوم ارائه نداده است.

این شرکت آمریکایی، چندین سرویس کریپتویی دیگر نیز پیشنهاد داده است. این پیشنهاد ها شامل، قرارداد های ماهانه آتی بیت کوین، پرداختکریپتویی از طریق ویزا کارت(Visa card) و همچنین بکت کارت(Bakkt card)، سرویس پرداخت گوگل پی و اپل می باشد.

تصمیم بکت مبنی بر افزودن اتریوم به خدمات خود به دلیل افزایش علاقه و پذیرش گسترده عمومی ارز های دیجیتال بوده است.

در نظرسنجی ای که این پلتفرم انجام داد، تقریبا نیمی از شرکت کنندگان گفتند در سال گذشته یک نوع ارز دیجیتال خریداری کرده اند. سایریننیز علاقه خود را به پذیرش این نوع دارایی تا قبل از پایان سال ابراز کردند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.