بر اساس يك نظرسنجى، بيت كوين و اتريوم بيشترين گزينه احتمالى براى سرمايه گذارى ایلان ماسک هستند


ایلان ماسک، کارآفرین و ريدر، در بخش‌های مختلف اقتصاد بسیار شناخته شده است. ماسك در انتخاب سرمایه‌گذاری‌هایی که در طول سال‌ها برای او مفید بوده موفق بوده است. به همین دلیل، این ثروتی جمع کرد که باعث شد میلیاردر شود.

ماسک مدیر عامل و موسس تسلا، و همچنین مدیر عامل و مهندس ارشد در SpaceX، در است. 

ماسک در حال حاضر با دارایی خالص 271.5 میلیارد دلار ثروتمندترین فرد جهان است. بعلاوه ماسک یک چهره خوب در فضای ارزهای دیجیتال نيز است. در آنجا، او چندین بار با توییت‌های خود بسیاری را به سرمایه‌گذاری در Dogecoin سوق داد.

چند روز قبل، ماسک از 63 میلیون فالوور خود در توییتر پرسید که آیا باید 10 درصد از سهام تسلا خود را بفروشد يا خير. در ادامه، ماسک بیش از 3.6 میلیون سهام تسلا را به ارزش 4 میلیارد دلار و همچنین 934000 سهم را به قیمت حدود 1.1 میلیارد دلار فروخت.

سايت CoinQuora یک نظرسنجی توییتری انجام داد تا از جامعه کریپتو بپرسد که فکر می‌کنند ایلان ماسک اکنون که سهام تسلا خود را فروخته است، چه ارز دیجیتالی باید بخرد. به طور خاص، چهار ارز دیجیتال در این نظرسنجی مشخص شد که عبارتند از بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بایننس کوین (BNB) و سولانا (SOL).

بر اساس این نظرسنجی، 41.7 درصد به ترتیب به بیت کوین و اتریوم رأی دادند، در حالی که 12.5 درصد سولانا را انتخاب کردند. در نهایت، 4.2 درصد بایننس کوین را تایید کردند. 41.7 درصد نشان دهنده تساوی بین BTC و ETH است، در حالی که SOL انتخاب سوم برای بسیاری از افرادی بود که رای دادند.

برعکس، کسانی که نظرات متفاوتی داشتند، ارزهاى مختلفی را پیشنهاد کردند که فکر می‌کردند او باید بخرد. یکی دوج کوین (DOGE) و ديگرى شیبا اینو (SHIB).

در زمان نگارش اين خبر، قیمت بيت كوين 64976.26 دلار است و اتر به قیمت 4640.06 دلار به فروش می رسد در حالی که Solana با قیمت 236.54 دلار در هر واحد معامله می شود. بر این اساس، دوج كوين (DOGE) 0.2611 دلار است و شيبا با قیمت 0.00005282 دلار معامله می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.