برنامه ی Grayscale برای تبدیل Bitcoin Trust به ETF بیت کوین

برنامه ی Grayscale برای تبدیل Bitcoin Trust به ETF بیتکوین

برنامه ی Grayscale برای تبدیل Bitcoin Trust به ETF بیتکوین


در 17 اکتبر، بری سیلبرت، مدیرعامل شرکت مادر Grayscale Digital Currency Group، بیان کرد که Grayscale در حال برنامه ریزی برای تبدیل بیت کوین تراست خود به صندوق قابل معامله ی بیت کوین است. پس از آنکه ETF معاملات آتی بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تأیید شد، پرستون پیش، مفسر بیت کوین، از سیلبرت پرسید که چه زمانی بیت کوین تراست Grayscale به ETF بیتکوین تبدیل می شود. سیلبرت نیز در پاسخ گفت که منتظر باشید.

با این حال، به نظر می رسد سرمایه گذاران Grayscale Bitcoin Trust با اظهارات سیلبرت ناراحت نشده اند، زیرا کاربران در توییتر پرسیده اند که پس از تأیید ETF اسپات، چه اتفاقی برای ما سرمایه گذاران Grayscale می افتد؟ آیا سرمایه گذاری ما به سهام ETF تبدیل می شود؟

شایعات مربوط به Grayscale برای ETF بیت کوین، در اواخر هفته پس از آن منتشر شد که گزارش CNBC به نقل از منابع ناشناس مدعی شد که Grayscale منتظر تایید ETF بیت کوین از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار است.

در 15 اکتبر، SEC اعلام کرد که صندوق معاملاتی بیت کوین آتی ProShares Trust را پذیرفته است. ETF ProShares به سرمایه گذاران امکان دسترسی به قراردادهایی که قیمت آینده بیت کوین را به صورت نقدی تسویه می کنند را میدهد.

بر اساس آخرین به روز رسانی از دارایی های Grayscale در 15 اکتبر، این شرکت دارای 52.6 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) است که 73٪ از آن در Trust Bitcoin نگهداری می شود. داده ها نشان می دهد که ذخیره بیت کوین Grayscale تقریباً 620،000 بیت کوین یا 3.3 درصد از کل عرضه بیت کوین را شامل می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.