همکاری صرافی بایننس با باشگاه پورتو پرتغال


صرافی بایننس اعلام کرد که همکاری چند ساله‌ای با باشگاه پورتو پرتغال را آغاز کرده است و علاوه بر صادر کردن توکن طرفداری PORTO،قرار است لوگوی این صرافی پشت پیراهن بازیکنان درج شود.

چانگ پنگ ژائو مدیر عامل صرافی بایننس در توییتر خود  تصاویری از بازیکنان تیم پورتو منتشر کرده که بر روی لباس آنها لوگوی صرافیبایننس دیده می‌شود. نکته جالب اینجاست که در این عکس‌ها، مهدی طارمی، بازیکن محبوب ایرانی نیز دیده می‌شود. این امر در حالی است کهاو به عنوان یک ایرانی، به دلیل تحریم ها و مشکلات احراز هویت، امکان استفاده از صرافی بایننس را ندارد.

برخی کاربران نسبت به توییت پنگ ژائو واکنش نشان داده‌اند.

کاربری خطاب به مدیرعامل بایننس توییت کرده اند:

آیا می‌دانی شخصی که تبلیغ صرافی تو را بر تن دارد یکی از فوتبالیست‌های معروف ایرانی به نام مهدی طارمی است؟

اما کاربری به موضوع جالبی اشاره کرده و خطاب به او نوشته است:

آیا مهدی طارمی را در این عکس می‌شناسی؟ او نیز مانند سایر ایرانیان نمی‌تواند از صرافی بایننس استفاده کند. این موضوع بسیار عجیباست که تو از عکس شخصی استفاده کرده‌ای که نمی‌تواند از صرافی تو استفاده کند.”

کاربر دیگری توئیت کرده است:

تبلیغ بایننس روی پیراهن بازیکن ایرانی است که به خاطر ایرانی بودن نمی‌تواند از بایننس استفاده کند!”

توکن هواداری پورتو (PORTO) یک توکن کاربردی است که این امکان را برای هواداران این تیم فراهم می‌کند تا با باشگاه مورد علاقه خود تعاملداشته باشند.

این توکن در قسمت لانچ پد صرافی بایننس قابل دسترس خواهد بود و قرار است در بخش معاملات آنی (Spot)، و معاملات همتا به همتا (P2P) این صرافی قرار بگیرد.

توکن پورتو روی بایننس اسمارت چین (BSC) اجرا خواهد شد و در صورتی که از بخش لانچ پد صرافی خریده شود، ارزشی برابر ۱ دلار خواهدداشت. عرضه عمومی این توکن در بخش لانچ‌پد از تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) شروع میشود.

مقدار قابل خرید از این توکن برای خریداران، به موجودی بایننس آن ها در بازه ۱۰ روزه از ۶ تا ۱۶ نوامبر بستگی خواهد داشت.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.