همکاری اونیکس و بارسلونا برای انتشار NFT


گای الحانانی، مدیرعامل Ownix  فاش کرد که پنج NFT اول توسط باشگاه در یک رویداد ضرب کاری در پایان ماه نوامبر معرفی خواهند شد.

باشگاه فوتبال بارسلونا با Ownix ​​همکاری کرده است تا مجموعه توکن های غیرقابل تعویض خود (NFT) را با تمرکز بر بهبود ارتباطش بامخاطبان جهانی خود راه اندازی کند.

بر اساس داده‌های آرشیو ویکی‌پدیا، این مجموعه لحظات تاریخی 122 ساله باشگاه بارسلونا را به نمایش می‌گذارد، رویدادی که شامل نمایشیدرخشان از 95 قهرمانی داخلی و بین‌المللی، از جمله 26 قهرمانی لیگ ملی و پنج قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا است.

دارایی‌های دیجیتال از طریق بازار Ownix ​​تسهیل می‌شوند و انتظار می‌رود در هفته آخر نوامبر با استفاده از توکن ERC-20 ONX این پلتفرمراه‌اندازی شوند.

الحانانی بیان کرد:

ما مجموعه خود را به روی همه هواداران بارسلونا و هر کسی در سراسر جهان باز می کنیم و آن را به هواداران محدود نمی کنیم.”

NFT ها به سرعت در چشم انداز ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند، نه تنها به دلیل جذابیت مالی پرسودشان، بلکه به عنوان فرصتی برای جذبطرفداران و حامیان در سراسر جهان با تجربیات فراگیرتر و شخصی تر. به عنوان مثال Dapper Labs، Sorare و Socios، همگی پیشرفت هایقابل توجهی در این فضای نوپا داشته اند و با برخی از لیگ های حرفه ای برتر جهان، باشگاه ها و ورزشکاران همکاری می کنند.

پلتفرم NFT مبتنی بر اتریوم، Sorare، اخیراً قراردادهای مشارکتی را با بخش برتر فوتبال اسپانیا و لالیگا، برای راه‌اندازی کارت‌های دیجیتالیبازیکنان، و همچنین لیگ آلمان، بوندسلیگا، برای معرفی لحظات دیجیتال منعقد کرده است.

این پلتفرم حجم معاملات را بیش از 170 میلیون دلار در سال 2021 گزارش کرده است و انتظار دارد این رقم قبل از پایان سال دو برابر شود.

در پاسخ به چگونگی عرضه این NFT ها، وی بیان کرد:

پنج NFT اول در یک رویداد ضرب‌کاری که ظرف چند هفته آینده در تاسیسات FCB برگزار می‌شود، ارائه خواهند شد. در چند هفته اول پس ازراه اندازی، این پلتفرم آیتم های منحصر به فردی را به عنوان NFT ارائه خواهد کرد. در ادامه، نسخه‌های محدود و مجموعه‌ها نیز به حراج گذاشتهمی‌شوند

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.