انتقاد ادوارد اسنودن از سرمایه‌گذاران شیبا اینو


ادوارد اسنودن، افشاگر معروف آمریکایی، به جمع منتقدین ‌شیبا اینو پیوست و درباره این سگ كوين، به سرمایه‌گذاران آن هشدار داد. 

ادوارد اسنودن، مشاور سابق آژانس امنیت ملی آمریکا، در توئيتر خود بيان كرد كه فالوورهايش پولی را که به سختی به دست آورده‌اند، در «كوين‌‌های سگی» سرمایه‌گذاری نکنند. 

او معتقد است که شانس غلبه بر بازار چنین كوين هايى، حتی با هوش و زرنگی، بسیار کم است و سرمایه‌گذاران باید این موضوع را درنظر بگیرند. 

“قاتل دوج کوین” با دستاوردهای خیره کننده خود سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. اين كوين عجیب در این ماه 826 درصد افزایش یافته است و از نظر ارزش بازار به 10 ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شده است.

در اوایل این هفته، Shiba Inu عنوان بزرگ‌ترین ارز ديجيتال را به دست آورد و برتری Dogecoin را به چالش کشید.

نظرات یکشنبه اسنودن منعکس کننده نظرات ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا است. این مولتى میلیاردر، که گمان می‌رود مسئول ايجاد اشتياق براى كوين‌های سگى باشد، در توییتی نوشت که از روی کنجکاوی مقداری ارز دیجیتال خریده و از پیروانش خواسته است که سرمايه خود را روی دارایی‌های سوداگرانه شرط‌بندی کنند.

در جواب اين توييت از ايلان ماسك، مشاور سابق آژانس امنیت ملی به فالوور هاى خود هشدار داد که پولی که به سختی به دست آورده‌اند را در «كوين سگ» سرمایه‌گذاری نکنند.

وي گفت: 

این را با عشق می گویم. اگر در مورد پس‌اندازی را که به سختی به دست آورده‌اید، با مقداری كوي سگ جدید معاوضه كنيد چون فكر ميكنيد ميتواند شما را ثروتمند كند، بدانيد كه اين چنين نيست. او در ادامه توئیت، کسانی را که با اخطار او مشکل دارند، تشویق کرد که به راه خود ادامه بدهند و سود ببرند.

گفتنى است داستانی الهام‌بخش درباره شخصی که ارزش ۸۰۰۰ دلار شیبا اینو وى به ۵.۷ میلیارد دلار تبدیل شد، توسط رسانه‌های اصلی در سراسر جهان پوشش داده شده است و اين امر توجه زيادى را به اين ميم كوين جلب كرده است.

در حال حاضر ارزش شيبا و دوج كوين بیش از 388 شرکت در شاخص S&P 500 است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.