اضافه شدن اتریوم به سرویس پاداش‌دهی توئیتر


به نظر می‌رسد توئیتر در حال افزودن قابلیت پاداش‌دهی به وسیله اتریوم باشد. یک هکر معروف توانسته این قابلیت را قبل از اینکه بطور رسمیمعرفی  شود، شناسایی کند و آدرس اتریوم خود را به روش‌های پرداخت انعام در توییتر اضافه کند.

این هکر به اسم جین وونگ، توانسته بخشی از برنامه توییتر را تغییر دهد. این بخش برنامه به کاربران قابلیت پرداخت انعام‌ به صورت بیت کوین یاارز فیات را فراهم می‌کند.

البته این گزینه‌های پرداخت در حال حاضر شامل اتریوم نیستند، اما وونگ روشی یافته است تا اتریوم را نیز به این بخش اضافه کند.

وونگ در اینباره بیان کرده است:

این ویژگی حداقل از ماه سپتامبر وجود داشته است. اما به نظرم به طور عمومی در دسترس نبوده است. من جادوی خودم را به کار گرفتم تا آدرساتریوم را به بخش انعام‌ها اضافه کنم. من تغییراتی در برنامه توییتر ایجاد کرده‌ام.

ویژگی پرداخت انعام در توئیتر محدود به کاربران نسخه iOS است، هرچند که توئیتر در صدد ارائه آن به کاربران اندروید است و فعلا این قابلیتدر مرحله آزمایشی قرار دارد. مشخص نیست که چه زمانی توئیتر به صورت رسمی گزینه ارائه انعام اتریوم را عرضه خواهد کرد. هرچند هکرهایماهر توانسته‌اند اقدامات وونگ را دنبال کنند و خودشان این گزینه را اضافه کنند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *