4 درصد از آمریکایی ها پس از كسب سود از ارزهای دیجیتال، شغل خود را ترک کرده اند.


به گزارش سیویک ساینس، برخی از آمریکایی ها آنقدر از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال درآمد کسب کرده اند که شغل خود را رها کردهاند.

داده های شرکت تحقیقاتی سیویک ساینس نشان داد که تقریباً 4 درصد از ساکنان ایالات متحده در طول 12 ماه گذشته از شغل خود استعفاداده اند زیرا از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال سود کافی به دست آورده اند. جالب توجه است که اکثریت اين افراد هم کارگران کم درآمد باحقوق سالانه کمتر از 50000 دلار بودند.

ارز ديجيتال به افراد دلیلی برای کار نکردن داد

نظرسنجی انجام‌شده توسط پلتفرم هوش مصرف‌کننده، سيويل ساينس، اضافه کرد که 7 درصد دیگر از شرکت‌کنندگان در لين نظر سنجى، فردیرا می‌شناسند که شغل خود را بخاطر كسب سود از ارز هاى ديجيتال رها کرده است.

وقتی نگاهی دقیق‌تر بیندازیم، بخش بزرگی از افرادی که این تصمیم را می‌گیرند، افرادی هستند که در پایین‌ترین سطح درآمد قرار دارند، زیرا 64 درصد از آن ها افرادی هستند که بیش از 50000 دلار در سال دریافت نمی‌کنند. از سوی دیگر، تنها 8 درصد از افرادی که بیش از 150000 دلاردرآمد دارند، این کار را انجام داده اند.

کارآفرین میلیاردر آمریکایی، مارک کوبان، نتایج نظرسنجى را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. او اشاره کرد که این ميزان ممکن استدر آینده به دلیل رشد هاى اخیر اکثر ارزهای دیجیتال افزایش یابد.

4 درصد از مردم در ایالات متحده شغل خود را به دلیل افزایش کریپتو رها کرده اند و اکثریت قریب به اتفاق زیر 50 هزار دلار در سال حقوقدريافت می کنند. اکنون می دانیم که چرا بسیاری از افراد، مشاغل کم درآمد را ترک می کنند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که تريدر هاى فعال یا گاه به گاه، در بازار سهام به طور قابل توجهی بیشتر در دارایی های دیجیتال سرمایهگذاری کرده اند.

متعاقباً، سیویک ساینس از کسانی که سرمایه گذار کریپتو هستند و کسانی که مایل به تبدیل شدن به آن هستند خواست توضیح دهند که چرا بااين دارایی سروکار دارند. بالاترین پاسخ با 28 درصد «سرمایه گذاری رشد بلندمدت» بود، در حالی که 23 درصد گفتند که انتظار سودهای کوتاهمدت دارند. دلایل عمده دیگر «استقلال از دخالت دولت» با 12 درصد و «حفاظت در برابر شرایط نامطلوب اقتصادی» با 11 درصد از آرا بود.

جای تعجب نیست که گروه های سنی جوان تر پذیرش بسیار بیشتری نسبت به بیت کوین و آلت کوین ها نشان داده اند. برای افراد زیر 35 سال،بازار دارایی های دیجیتال بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد زیرا 36 درصد از آنها انتظار دارند سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آنها راثروتمندتر از والدینشان کند. این درصد در مورد افراد بالای 55 سال به 6 درصد کاهش یافت.

جوانان آمریکایی و رویکرد آنها به ارزهاى ديجيتال

بر اساس یک نظرسنجی دیگر، حدود 40 درصد از آمریکایی‌های زیر 29 سال هنگام سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال احساس اعتماد به نفسمی‌کنند. در حاليكه سالمندان تقریباً هیچ تمایلی برای ورود به بازار نداشتند.

هزاره ها، به ویژه آنهایی که میلیونر هستند، فعال ترین گروهی هستند که با اين نوع دارایی کار می کنند. نزدیک به 50 درصد از آنها پاسخ دادندکه حداقل 1/4 از پرتفوی خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص داده اند. علاوه بر این، 30٪ درصد از آنها 50٪ یا بیشتر سهام داشته اند.

جورج والپر، رئیس شرکت مشاوره اسپكترم، توضیح داد که چرا نسل های جوان بازار را بسیار وسوسه انگیز می دانند:

«سرمایه‌گذاران جوان در اوایل زمانی که آنقدر شناخته شده نبود، به آن پرداختند. آنها از نظر فکری بیشتر با این ایده درگیر بودند، اگرچه اینایده جدید بود

سرمایه‌گذاران قدیمی نمی‌توانند درک کنند که آیا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال قانونی است یا خیر. به عقیده والپر، به این ترتیب، آنها «ازدرک بیشتر عقب هستند».

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.