ارزش بازار ارزهای دیجیتال به 2.6 تریلیون دلار رسید

ارزش بازار ازارهای دیجیتال به 2.6 تریلیون دلار رسید

ارزش بازار ازارهای دیجیتال به 2.6 تریلیون دلار رسید


ارزهای دیجیتال در ابتدای هفته مجددا صعود کرده اند که در نتیجه ی آن سرمایه کل بازار به بالاترین حد خود رسیده است. طبق داده های CoinGecko، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به بالاترین حد خود یعنی 2.6 تریلیون دلار رسیده است.

این رقم از بالاترین میزان قبلی یعنی 2.55 تریلیون دلار عبور کرده است که در 12 می زمانی که بسیاری از آلت کوین ها رکورد خود را ثبت می کردند، رخ داده بود.

کل ارزش بازار ارز های دیجیتال در حال حاضر بیشتر از بزرگترین شرکت جهان، اپل، است. طبق داده های CompaniesMarketcap، ارزش بازار اپل در حدود 2.39 تریلیون دلار است که در جایگاه اول لیست قرار دارد. دومین مقام مربوط به شرکت بزرگ غول نرم افزاری، مایکروسافت، با 2.28 تریلیون دلار است.

طبق گفته CoinGecko، تعداد آلت کوین هایی که ارزش بازار بیش از 1 میلیارد دلار دارند، 108 عدد است. 20 آلت کوین برتر نیز همگی بیش از 10 میلیارد دلار ارزش بازار دارند و ده مورد اول نیز بیش از 30 میلیارد دلار ارزش دارند.

آلت کوین ها طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت چندانی نبوده اند زیرا بیت کوین در حال صعود بوده و امروز 2.6 درصد بیشتر رشد کرده است و در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 62،350 دلار معامله می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.