اتریوم به سوی ۵۰۰۰ دلار در حرکت است


پس از اینکه خریداران توانستند قیمت بیت کوین را به محدوده حمایتی ۶۳۰۰۰ دلار برسانند، اتریوم نیز اوج تاریخی جدیدی را به ثبت رساند و به ۴،۴۶۷ دلار رسید.⠀⠀

صعود قیمت بیت کوین و اتریوم باعث شد تا افراد زیادی نسبت به آینده این دو ارز دیجیتال خوشبین باشند. تحلیلگری با نام Crypto_Ed_NL در توییتر خود زمانی که قیمت بیت کوین ۴۰،۰۰۰ دلار بود، هدف ۷۳۰۰۰ دلاری که تعیین کرده بود را اشتباه دانست و هدف خود را افزایش داد.

⠀⠀

این تحلیلگر با در نظر گرفتن تحولات قیمتی اخیر نوشت:⠀

هدف تا ۹۰،۰۰۰ دلار افزایش یافت و پس از اصلاح، باید به ۱۰۰،۰۰۰ دلار برسیم.”⠀

وی در رابطه با تاثیر افزایش قیمت بیت کوین بر قیمت اتریوم توییتی به اشتراک گذاشت و در آن نحوه عملکرد پرایس اکشن را توضیح داد و هدف ۶۰۰۰ دلاری را برای اتریوم مشخص کرد.

⠀⠀

سناریوی احتمالی دیگر درمورد قیمت اتریوم، توسط مایکل ون د پوپ، تحلیلگر مشهور بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است. پوپ در این رابطه بیان کرد:⠀

“شاهد تغییر مطلوب حمایت و مقاومت هستیم. احتمالاً تداوم برای هدف قیمتی تا ۵۰۰۰ دلار آماده است.”

⠀⠀

با این حال او بر این باور است که اتریوم ممکن است پیش از صعود مجدد با اصلاح قیمت همراه باشد. به عقیده مایکل ون د‌ پوپ، احتمالا تا پایان سال و شروع رالی جدید، اتریوم اندکی کاهش قیمت داشته باشد. او در ادامه به قیمت ۱۰۰ دلاری اتریوم در دو سال قبل اشاره کرد و گفت در آن زمان همه اتریوم را یک پروژه شکست خورده نامیده بودند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *